HAKKIMIZDA

Hayal Etmek Yetmez Diyerek Başladığımız Serüven...
1

ŞİRKET PROFİLİ

Yarım asrı aşan yolculuğun, 2005 yılında hayat bulan markası İberba… 

17.000 m2’si açık toplamda 28.000 m2 teknolojiyle entegre üretim tesisimiz ve profesyonel çalışan kadromuz ile yaptığımız tasarımlarımızı, geniş yurtiçi ve yurtdışı satış ağı ile müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Modern çizgilerle ahşabı buluşturarak tasarladığımız inovatif mobilya ve koltuk üretimimizle yaşam alanlarınıza değer katarak sektörün hızla yükselen markalarından biri olmaya devam ediyoruz.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

İlk günden beri kalite kavramı, en önemli ve vazgeçilmez prensibimizdir. Birinci sınıf malzemeleri, özenle seçtiğimiz renk ve kumaşlarla buluşturarak oluşturduğumuz konforlu, dayanıklı ve estetik tasarımlar ile standart kaliteyi yaşam alanlarınıza taşıyoruz.

2
3-1

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Var olma sebebimiz olan siz müşterilerimizin memnuniyet ve mutluluğu, bizim için herşeyden değerlidir. Bu bilinçle sunduğumuz satış sırasında ve sonrasında hizmetlerimiz ile memnuniyet sağlıyor, bize duyduğunuz saygı ve güvenin değerini biliyoruz.

İNOVASYON

Deneyimimizi, yaratıcı bakış açısı ve teknoloji ile harmanlayarak hayallerinizi, yenilikçi tasarımlara dönüştürüyoruz. Hızla değişen trendleri ve dünyadaki gelişmeleri takip eden araştırmacı, genç ve dinamik ekip ile seçkin mekanlar tasarlayarak  sektörün hızla yükselen, yenilikçi ve dinamik bir markası olmayı sürdürüyoruz.

4

Yeni Ürünlerimizi İncelemek İster misiniz?